Mireczki, mam dla was…

Mireczki, mam dla was…

Mireczki, mam dla was specjalne #rozdajo połączone z promocją giełdy BitPanda ʕ•ᴥ•ʔ #bitcoin

pokaż spoiler Bitpanda to austriacka giełda kryptowalutowa działająca na rynku od 2014 roku, oferuje szeroki wybór kryptowalut, a także metale szlachetne.

Jedna z osób, która zaplusuje ten wpis otrzyma ode mnie $15 w Bitcoinie lub innej wybranej kryptowalucie (ETH, BCH, XRP, LTC, TRX) łatwo wymienialnej na gotówkę – wystarczy zaplusować ten wpis i poczekać na losowanie, zielonki też biorą udział!

# Jeśli wpis dostanie więcej niż 100 plusów, suma #rozdajo zostaniesz zwiększona do $20! Dodatkowo, druga osoba otrzyma kolejny bonus! Losowanie odbędzie w czwartek o godz. 21 przez #mirkorandom

Jeśli zainteresowanie i liczba plusów przekroczy moje oczekiwania, dorzucę kolejne $20!

### ( ͡€ ͜ʖ ͡€) ###

Dla osób, które nie chcą liczyć na łut szczęścia mam 100% pewną promocję od giełdy BitPanda, która oferuje €15 bonusu dla nowych użytkowników!

>> Co robić, aby otrzymać €15 bonusu od Bitpandy? Deposit > Euro > Przelew SEPA > Dane przelewu, tytuł’- numer referencyjny i gotowe! || [albo dodać środki kartą debetową] ) i dokonać obrotu tą kwotą – kupić za nie Bitcoiny lub inną kryptowalutę, albo na odwrót. Po dokonaniu obrotu powyżej €25, otrzymacie automatycznie €10 bonusu. Jeśli dodatkowo rozwiążecie quiz otrzymacie €5 w tokenach BEST, które można bez problemu zamienić na gotówkę – razem €15. Za każde polecenie znajomego otrzymacie kolejne €10! Otrzymany bonus możecie od razu wypłacić na wasze konto bankowe!

Dla osób, które zarejestrują się z mojego linka polecającego oferuję specjalny refback – bonus!

Powodzenia, widzimy się w czwartek wieczorem. ( ͡€ ͜ʖ ͡€)

pokaż spoiler W razie pytań i problemów zapraszam do kontaktu

#btc #promocje #promocja #kryptowaluty
#zarabianie #airdrop #blockchain #pieniadze

Comments are closed.