Uwaga! Nowiuśkie #rozdajo (…

Uwaga! Nowiuśkie #rozdajo (…

Uwaga! Nowiuśkie #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚

Książki z ostatniego rozdajo zostały już wysłane i powinny dojść przed świętami. ᶘᵒᴥᵒᶅ

Do wygrania książka Pokolenie ’89. Młodzi o polskiej transformacji autorstwa Jakuba Sawulskiego. Tytuł, o którym ostatnio zrobiło się całkiem głośno. Sądzę, że większość mirków może się zainteresować tą publikacją.

Między rokiem 1986 a 1995, w czasie, gdy w Polsce dokonywała się transformacja ustrojowa, rodzili się ludzie. To my – pierwsze pokolenie, które nie zna czasów PRL-u. Słabo pamiętamy też przemiany gospodarcze z lat 90. A członkostwo Polski w Unii Europejskiej, otwarte granice i dostęp do Internetu to dla nas coś oczywistego.

Mamy kilka lat doświadczeń na rynku pracy, próbę wynajęcia lub kupna mieszkania i pierwsze zapłacone składki na emeryturę. Niektórzy z nas właśnie zakładają rodziny. I wiemy już, jakie są owoce polskiej transformacji, choć ani nie przeżyliśmy świadomie jej przebiegu, ani nie za bardzo interesuje nas to, co było wcześniej. Ale to, co zastaliśmy, wchodząc w dorosłe życie, odbiega często od tego, czego oczekiwaliśmy.

Ta książka oddaje głos naszemu pokoleniu. Pokoleniu ‘89, które do tej pory było anonimowe, ale teraz zaczyna coraz głośniej mówić o tym, co trzeba w Polsce zmienić.

Przy okazji podrzucam sposób na łatwą stówkę za samo założenie konta w Twisto – bez podpisywania umów z kurierem i innych wymysłów, wszystko online i za darmo.

Jeśli chcesz być na bieżąco z moimi rozdajo oraz promocjami, w których co miesiąc zarabiamy kilkaset złotych, obserwuj: #kasazpromocji lub czarnolistuj, jeśli nie chcesz tego widzieć.

Żeby wziąć udział w rozdajo zaplusuj wpis i napisz w komentarzu z czym najbardziej kojarzą Ci się przaśne lata 90-te (✌ ゚ ෴ ゚)☞

Zielonki biorą udział, odpadają amatorzy patostreamów. Wszystkim natomiast życzę udanych świąt i pyszniutkiej sałatki jarzynowej oraz dorsza, bo karp to wiadomo – żywi się tym samym co karasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pokaż spoiler #rozdajo #ksiazki #literatura #finanse #czytajzwykopem #pieniadze

Comments are closed.