Ośmiu najbogatszych ludzi na…

Ośmiu najbogatszych ludzi na…

Ośmiu najbogatszych ludzi na świecie ma majątek równy majątkowi połowy ludzkości, a dziesięć procent ludzi żyje za mniej niż 2 dolary dziennie.

I tak, rozwój, przemysł, technologia do niczego nie prowadzą, bo za kilkadziesiąt lat każdy będzie trupem.
Przemysł kwitnie, z naturą trzeba walczyć, a więc produkować żywność, środki czystości, leki, ubrania, samochody, budować domy, montować klimatyzację, by bronić się przed naturą, a więc przed zimnem, przed bakteriami, przed chorobami, przed dzikimi zwierzętami, przed kontuzjami, bo kochana natura wysrała cię na świat po to by cię zabić, stara się o to na każdym kroku, jednak ciągły rozwój umożliwia przedłużenie terminu wykonania wyroku.
Natura daje życie. A natura jest zła, bezwzględna i okrutna. To niesamowite, że ludzie tego nie widzą i doszukują się sensu w tym bezsensie.
Życie każdego stworzenia jest bezcelowe i zbędne, a przytłaczająca większość społeczeństwa żyje bez wysiłku intelektualnego i z pewnych spraw, takich jak zmiany klimatu, które doprowadzą do tragedii nie zdaje sobie sprawy… Ludziom to nic nie przeszkadza, dopóki micha pełna i dopóki to nie im się dzieje krzywda. Przecież fakt, że dziennie 20 tysięcy ludzi umiera z głodu, co 40 sekund ktoś odbiera sobie życie, a kilkadziesiąt milionów dzieci rocznie jest maltretowanych, nie wspominając o zwierzętach, które żyją tylko po to by walczyć o przeżycie, by przedłużyć ten cholerny termin wykonania wyroku, a więc śmierci to nieważne, przecież ,,to nie mój problem, bo dzisiaj schabowy smakował, to najważniejsze”

#antynatalizm #bekazpodludzi #bekaznatalistow #efilizm #pieniadze

Comments are closed.