Jak zwrócić sprzęt do Vectra?

Jak zwrócić sprzęt do Vectra?

Prasóweczki Warto przeczytać

Jak dać mebel do Vectra? Vectra i zwrot sprzętu – co powinieneś wiedzieć po słowie lub zakończeniu umowy?
Abonenci firmy Vectra powinni dać mebel do operatora, jeżeli tylko zatrzyma się ich umowa. Cała procedura zwrotu została znacznie uproszczona. Klienci mogą przeznaczyć wszystkie dania na cztery różne sposoby. Część z nich istnieje bezpłatna, a jeden wymaga poniesienia kosztu wysokości 50 zł. Jak dać mebel do Vectra? Poniżej przedstawione są wszystkie sposoby.
Vectra i zwrot sprzętu są możliwe przez Paczkomaty

Jak wysłać dekoder do Vectra?

 

Przy wykorzystaniu z tej drodze musimy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostający się pod aktualnym adresem: zwrot sprzętu do Vectra za pomocą Paczkomatu InPost. Po jego wykonaniu na adres e-mail oraz na numer telefonu otrzymamy 10-cyfrowy kod umożliwiający nadanie paczki w wolnym Paczkomacie na placu kraju. Pełna lista punktów odpowiedzialna jest pod tym linkiem: lista Paczkomatów InPost. Odpowiednio zabezpieczony sprzęt możemy dać do skrytki w paczkomacie i napawać się zwrotem. Pamiętajmy, iż wtedy na nas leży odpowiedzialność za dobre zapakowanie przesyłki. Jak pakować różne towary przeczytasz na naszym blogu w zakładce „Sposoby pakowania”.

Expresowa wysyłka
Expresowa wysyłka

Zwrot sprzętu do Vectry za pomocą kuriera

Tutaj podobnie, kiedy w przypadku Paczkomatów musimy wypełnić formularz dostępny pod aktualnym adresem. Po jego wypełnieniu bierzemy na adres e-mail list przewozowy, który potrzebujemy wydrukować i przekazać kurierowi. Podobnie, jak przed musimy dokładnie zapakować sprzęt, by nie uszkodził się on podczas transportu. Trzeba mieć, aby paczka nie była trudniejsza, niż 5 kg.
Zwrot sprzętu do biura klienta Vectra

Sprzęt możemy przeznaczyć także w pewnym Biurze Obsługi Klienta. Lista czynników jest prosta tutaj. Ruch w tym tłu i jest darmowy.
Usługa odbioru sprzętu z Vectry

W tym fakcie możemy zetknąć się z pracownikiem Vectra, by otrzymałeś on sprzęt od nas z domu. Żeby to stworzyć wystarczy, że zamówimy usługę pod numerem: 801 080 180 (numer dostępny z telefonu stacjonarnego) lub 58 742 65 00 (dostępny z telefonu komórkowego). W tym fakcie będziemy musieli jednak zapłacić 50 zł.

Uwaga: W wszystkim z przypadków musimy zapakować wszystkie stron, które oryginalnie uważały się w pudełku np. pilot, zasilacz z przewodem, płyta CD ze sterownikami, karta dostępu warunkowego, kabel HDMI, kabel euro itp.

Sprawdź na śledzenie paczek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *