Uchwyt samochodowy do telefonu z ładowarką indukcyjną

Ładowarka samochodowa Barlinek zadzwoń 576 501 601

Zachodniopomorskie

Bezprzewodowa ładowarka samochodowa Automatyczne zaciskanie 10 W Krótkie ładowanie Obrót o 360 stopni Air Vent Uchwyt samochodowy do telefonu iPhone Samsung Huawei Android

Ładowarka samochodowa Polanów

Simple Fast
Innowacyjne technologie pojawiają się w niewiarygodnie silnym tempie, często w strefie samochodowej. Uczą się systemy bezpieczeństwa, poprawia się komfort jazdy. Towarzyszy nam także postęp sprzęty, który uczestniczy w utrzymaniu codziennym kierowcom. Do walki wchodzi system wykorzystania pola magnetycznego w strony bezprzewodowej ładowarki indukcyjnej. Nowoczesne telefony urządzone w model ładowania QI dostosowane są do tego stylu ładowania.

 

zamów kuriera Expres poczta

Ładowarka samochodowa Polanów

Ergonomia i komfort

Ładowarka indukcyjna to rewolucyjne rozwiązanie dla ludzi kierowców. Uchwyt posiada receptory wykrywające smartfona, jaki w sezonie przekazywania go do bazy podnoszą go ramionami i realizują ładowanie w określonej chwili. Sam zaczep ma z inicjatywy akumulatora auta przy standardowym wejściu MICRO USB. Ogromnym plusem takiej techniki jest wspomniany komfort użytkownika. Korzystając z ładowania indukcyjnego nie musimy martwić się: różnymi kablami, które przeszkadzają nam koło drążka zmiany biegów, stresem pochodzącym z nagłego podpinania urządzenia na światłach w stylu miejskim. Po prostu wystarczy wsiąść do samochodu, włożyć telefon do centrale i np. w drodze do lektury ładować. W chwili tej prawie każdy jest właścicielem smartfona. Sprzęt stosowany jest do wielu celów: jako odtwarzacz multimedialny, do oglądania filmów, słuchania muzyki czy wykonywania zdjęć z wbudowanym aparatem fotograficznym. Te czynności powodują ciągłą utratę energii baterii przez co smartfon musi istnieć na bieżąco ładowany. I tutaj mając pod opiekę oczekiwania kierowców a dla ich wygody powstała ładowarka indukcyjna.

Ładowarka samochodowa Polanów

Stabilność oraz szybkość

Atutem ładowarki indukcyjnej jest bezpieczne utrzymanie sprzętu podczas jazdy samochodem. Baza mocowana istnieje w kratce środkowego nawiewu, przez co przydatna istnieje w dowolnej chwili dla kierującego samochodem lub dla pasażera. Uchwyt potrafi utrzymać sprzęt tak stabilnie, że nie jest okazji żeby w jakiś sposób zagroziło to np. upadkiem telefonu- nawet w wypadku dużych manewrów za kierownicą. Innowacyjna technologia Quick Charge 3.0 idzie na pozytywniejszy oraz bardzo większy proces ładowania telefonu niż w tradycyjnym sprzęcie. Ładowarka indukcyjna obsługuje smartfony o wag od 4,5” do 6,5”. Pozwala również na dużą pracę ze aparatem będącym w infrastrukturze oraz jego obsługą jedną ręką. Ponadto istnieje możliwość obracania bazy wraz z telefonem nawet o 360°.

Ładowarka samochodowa Polanów

Łatwość montażu

Aby zmaksymalizować łatwość montażu zestaw zawiera dodatkowe elementy:

Baza- ładowarka indukcyjna
Zaczep montowany do nawiewu klimatyzacji
Kabel USB C
Proces montażu przenosi się w dużo wyraźny i przystępny sposób. Do ładowarki dołączany jest zaczep oraz kabel USB- każde składniki zostają połączone. Do nawiewu klimatyzacji włożona zostaje baza, a kabel podłączony jest do złącza USB. Istnieje toż podejście bardzo intuicyjne dla ludzi użytkowników. Indukcja staje się przyszłością -kamieniem milowym postępu. Człowiek staje się centralną postacią- presja i przede każdym czas toż aspekty codzienności życia. Urządzenia pozwalające maksymalnie uprościć pracę, w obecnym sukcesie ładowarka indukcyjna są chciane nie tylko przez gadżeciarzy ale też dla wszystkiego, kto lubi gładkie i funkcjonalne rozwiązania.

Ładowarka samochodowa Polanów

zobacz również Uchwyt samochodowy do telefonu z ładowarką indukcyjną

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *