Liposukcja – zapomnij o uporczywej tkance tłuszczowej!

Liposukcja – zapomnij o stałej tkance tłuszczowej!

Prasóweczki

Liposukcja – zapomnij o stałej tkance tłuszczowej! Zgrabna podstawa jest bardzo ważna dla wielu kobiet, ponieważ właśnie chętnie sięgamy po propozycje klinik medycyny estetycznej. Niekiedy wystarczy jedynie drobny, bezinwazyjny zabieg, aby osiągnąć oczekiwany efekt, jednak niektóre defekty wymagać będą właściwie większej ingerencji w ciało. Jednym z najczęstszych z pewnością będzie liposukcja. Dowiedz się więcej o tym środka i sprawdź, czyli zatem wyjście dla ciebie!

Czym stanowi liposukcja?

Choć może wszystek umówił się raz z pojęciem liposukcji, nie wszystek wie dokładnie, co się pod nim kryje. Liposukcja to forma usuwania tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów ludzkiego ciała. Ze względu na jeden przebieg procedury, czyli wprowadzenie kaniuli, będącej lekką rurką i odprowadzania oleju z jej pomocą, sposób tenże szczególnie potocznie wymienia się odsysaniem tłuszczu.

Do najpopularniejszych procedur należeć będą liposukcja brzucha i liposukcja ud, ponieważ to w niniejszych miejscach najczęściej zmagamy się z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Zabieg można przygotować lecz jeszcze na innych częściach, w współczesnym w strony kolan, na łydkach, na ramionach czy plecach, po bokach ciała, na klatce piersiowej w sukcesie ginekomastii tłuszczowej u ludzi, i choćby w obszarze podbródka – tłumaczą eksperci Kliniki Miracki.

Liposukcja, w przeciwieństwie do wielu innowacyjnych rozwiązań, jest brakiem inwazyjnym, wymaga bowiem wykonania nacięć i wprowadzenia kaniuli w tkankę. Jednak różniejsze zabiegi jej zrealizowania idą na zdecydowanie większe bezpieczeństwo pacjenta, a oraz mniejszą bolesność po zabiegu i mniejszy i lżejszy okres rekonwalescencji.

Sam proces budowany istnieje w znieczuleniu ogólnym bądź swojskim i średnio może stać od 30 minut do nawet 5 godzin.
Rodzaje liposukcji

Liposukcja, jednak najczęściej wygląda podobnie, pewno istnieć prowadzona rozmaitymi metodami. Do najnowszych z nich należą:

liposukcja ultradźwiękowa – wytwarzane przez urządzenie ultradźwięki stosowane są bezpośrednio do tkanki tłuszczowej, prosząc jej małe odseparowanie od drugich tkanek. Dzięki temu czynność nie uszkadza między innymi naczyń krwionośnych czy nerwów. Dodatkowo ultradźwięki stosowane w obecnym standardzie liposukcji idą na jednoczesne ujędrnienie i napięcie tkanki w zakresie zabiegowym. Z racja pozyskanymi komórkami tłuszczowymi można dokonać tzw. lipotransfer, czyli przeszczep tłuszczu,
liposukcja laserowa – oddziaływanie ciepła zezwala na częściowe rozpuszczenie komórek tłuszczowych, dzięki czemu dużo szybko można je obrać z organizmu. Ciepło lasera ujędrnia również tkankę,
liposukcja wodna – komórki tłuszczowe wytwarzane są przez roztwór wodny, dzięki czemu są delikatnie wypłukiwane. Później można zastosować je w lipotransferze,
liposukcja wibracyjna – lekkie wibracje wprowadzanej pod skórę kaniuli podczas tego gatunku liposukcji delikatnie oddzielają komórki tłuszczowe od drugich tkanek. Dzięki temu potrafią one zostać zrealizowane w lipotransferze.

Przeciwwskazania do wykonania liposukcji

Jako że liposukcja jest brakiem dość inwazyjnym, zawsze należy dokładnie zaznajomić się z regułą przeciwwskazań i omówić swoją sprawę ze lekarzem – zalecają eksperci Kliniki Miracki. Liposukcji nie powinny budzić się między innymi osoby, które odpowiadają na cukrzycę, choroby autoimmunologiczne, schorzenia wątroby oraz nerek, nowotwory, zaburzenia krzepnięcia krwi czy inne choroby utrudniające leczenie się ran. Niekiedy przeszkodą potrafią istnieć też zaburzenia hormonalne, przerwanie ciągłości naskórka, i nawet spore sumy luźnej skóry w mieszkaniu zabiegowym, np. na wynik dużej utraty wagi ciała. Przeciwwskazaniem będą również aktywne infekcje,przyjmowanie ziół i leków światłouczulających, ogólny zły stan zdrowia czy ciąża oraz okres laktacji. W sukcesie liposukcji z zachowaniem lasera zabieg przekonuje się także pacjentom cierpiącym na epilepsję również tym ze świeżą opalenizną.

Liposukcja to duży recepta na pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej, oraz jej coraz nowocześniejsze technologii znacznie polepszają komfort oraz bezpieczeństwo zabiegu. Chcesz wziąć z najnowszych technologii usuwania tkanki tłuszczowej? Zetknij się na randkę do Kliniki Miracki i pokochaj naszą nową, perfekcyjną figurę!

zobacz również Liposukcja – zapomnij o uporczywej tkance tłuszczowej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *