Piękne lata 20 powracają

Piękne lata 20 powracają

Artykuł miesiąca Prasóweczki

Moda lubi się powtarzać – można toż stwierdzić po powracających trendach. Desenie, kolory, kształty i wyglądy. Co pewien czas możemy odkryć to także na sposobach, kiedy a na drogach. Tanie i zapomniane rozwiązania modowe stają się znów modne i swobodnie wybierane. Sprawdź najpopularniejsze trendy, które właśnie powracają, zaś istniały na topie w latach 20. XX wieku.

Cekiny i brokat

W latach 20 dwudziestego wieku bardzo proste było ozdabianie ubrań cekinami i błyszczącym brokatem. Najpopularniejszym połączeniem była absolutnie czerń w parze ze złotymi lub silnymi cekinami. Ta moda powraca – nie tylko na ubraniach. Coraz częściej stosuje się cekiny, złote oraz srebrne zdobienia przy tworzeniu wygodnych, codziennych butów. Przeważnie są one zestawiane z czernią, szarościami oraz czerwienią. Obecnie najlepsze sklepy internetowe używają ten problem oraz sprawiają spośród jego wykorzystaniem baleriny, mokasyny, ale i szpilki, sandały oraz trampki.

Wyjątkowe buty – czyli pantofelki “Mary Jane”

To pantofle z paskiem przy kostce, który zdecydowanie się wyróżnia i ozdabia całą stopę. Ten kierunek pojawia się coraz częściej na ulicach również w garderobach gwiazd. Są różne współczesne odmiany tych pantofelków. Są płaskie, ale zarówno na dużym obcasie. Współcześni projektanci obuwia powtarzają ten typ, łącząc klasykę i technologia są niezwykłe budowy i wyglądy. W optymalny rozwiązanie nawiązują do tradycyjnych czasów, ale również uaktualniają dawne trendy nadając im tych akcentów.

Czy warto podążać za modą lat 20. XX wieku?

Oczywiście, warto nie tylko wracać do tradycyjnych motywów dokładne je odwzorowując. Można rewelacyjnie zajmować się łącząc różne trendy oraz licząc własny, jedyny sposób ubierania. Krótka fryzura, wysoka i dostępna biżuteria, brokat, cekiny, frędzle – te całe składniki wyróżniały lata 20. To kopalnia programów oraz porządków na ożywienie swojej szafy. Buty nawiązujące do dalekiej stylistyki nadadzą Twojej pracy wyjątkowego charakteru.

zobacz również Najciekawsze powracające trendy z lat 20. XX wieku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *