Smartfon do 500 zł. Jaki wybrać?

Smartfon do 500 zł. Jaki wybrać?

Artykuł miesiąca

Smartfon odmówił posłuszeństwa, a w portfelu pusto? Dzisiaj smartfony towarzyszą nam na każdym kroku: w pracy, w szkole, w domu. Dla wielu smartfon to narzędzie pracy, dla innych po prostu ma służyć do kontaktu z bliskimi. Jednak jak każde urządzenie, również to, lubi odmówić posłuszeństwa. Najczęściej awaria smartfona wydarzy się w momencie, którego się nie spodziewamy, a domowy budżet mamy już zaplanowany. Stajemy wtedy przed wyborem zakupu nowego smartfona oraz pozyskania funduszy, za jakie go kupimy. Z pomocą w tak awaryjnych sytuacjach przyjdzie kredytomarket.pl

 

Jaki smartfon wybrać?

 

Podczas zakupu nowego telefonu stajemy przed pytaniem, jaki smartfon wybrać? Na tzw. flagowce za kilka tysięcy złotych mogą pozwolić sobie nieliczni. Znaczna większość osób korzysta z telefonów znacznie tańszych. Kiedy zrobimy rekonesans na rynku telefonów, zobaczymy, że do kwoty 500 zł możemy kupić smartfon, który w zdecydowanej większości spełni wymagania osób starszych bądź dzieci. Tak było kiedyś. Dzisiaj w tej cenie kupimy fajne urządzenie, które oferuje całkiem sporo i przeciętnemu użytkownikowi w zupełności wystarczy do komfortowego codziennego użytkowania.

 

Jakiej marki smartfon kupić?  

 

W budżecie 500 zł nie ma się co oszukiwać, że kupimy najnowszego iPhone’a, albo flagowego Samsunga. Naszą uwagę powinniśmy zwrócić na producentów z Państwa Środka. Xiaomi, OnePlus, Motorola, Nokia to firmy, które w tak niewielkim budżecie królują na rynku. Każda z nich jest oficjalnie sprzedawana w Polsce oraz istnieje na rynku od paru lat, dlatego nie powinniśmy bać się zakupu telefonu którejś wymienionych wyżej marek. Może warto się zastanowić i dołożyć te 200 zł, aby zakupione urządzenie było troszkę lepsze? Kredytomarket.pl jako broker usług finansowych (kredyty, chwilówki) pomoże nam wybrać najlepszą ofertę, tak aby dodatkowe 200 zł nie stanowiło dużego obciążenia przy spłacie należności.

 

Czy ten smartfon będzie tylko do “dzwonienia”?

 

Nie. Dzisiejsze telefony z budżetu do 500 zł oferują całkiem sporo jak na tak niedużą kwotę. Podwójny aparat, solidna bateria, mocny, ośmiordzeniowy procesor to tylko część rzeczy, jakie możemy znaleźć w smartfonie za tą cenę. Oczywiście dostęp do mediów społecznościowych, czy nawigacji, poprzez zainstalowanie odpowiednich aplikacji jest jak najbardziej możliwy. Z niespodziewaną wizytą przyszły wnuczki? Wyciągasz telefon i zrobisz ładnej jakości zdjęcie, a na dodatek ono będzie zawsze przy Tobie.

 

Jaki konkretny model telefonu kupić do 500 zł?

 

Modeli smartfonów w tej cenie jest całkiem sporo. Powinniśmy pamiętać, aby telefon był dopasowany do naszych potrzeb. Nie warto kupić pierwszego lepszego smartfona w tej cenie, ale poświęć chwilę czasu na to, czym dany model telefonu może nas przekonać. Jeśli nie robisz zdjęć telefonem, wybierz model o gorszym aparacie, ale większej baterii. Design Motoroli Ci się nie podoba? Wybierz inną markę. 

 

Wybraliśmy smartfon, ale mamy brak funduszy.

 

Finanse to dzisiaj bardzo newralgiczny temat. Czasami jednak w awaryjnych sytuacjach musimy się wspomóc, aby podratować domowy budżet. Właśnie na takie potrzeby odpowiada sprawdzony broker finansowy, jakim jest kredytomarket.pl.

 

Czy to sprawdzone i bezpieczne?

 

Kredytomarket jest sprawdzonym i polecanym przez wielu użytkowników brokerem. Każda transakcja jest w 100% bezpieczna tak jak nasze dane. Na stronie znajdziemy kalkulator, którym możemy wyliczyć sobie jaki koszt przykładowej raty będziemy musieli ponosić co miesiąc, biorąc kredyt na konkretną kwotę i wnioskując o odpowiednio długi czas kredytowania. Co ważne znajdziemy tutaj nie tylko oferty banków, ale również firm finansowych, dzięki czemu mamy dostęp do tzw. chwilówek na niewielki kwoty, np.: na samartfone. 

 

Co, jeśli nie lubisz załatwiać takich spraw przez internet?

 

Jedną z wielu zalet, jakie kredytomarket.pl ma jest posiadanie tzw. Agentów Terenowych. Wystarczy, że zostawisz swój numer telefonu, a nasz Agent, skontaktuje się z Tobą i umówi na spotkanie. Dzięki czemu możesz załatwić wszystko w bardziej tradycyjnej, papierowej, formie.  

 

W kryzysowej sytuacji kredytomarket.pl to najlepszy wybór.

 

Życie bardzo często lubi się skomplikować, a my nie zawsze na te komplikacje jesteśmy przygotowani finansowo. Dzięki takim brokerom jak kredytomarket nie musimy marnować czasu na odwiedzanie placówek banków, aby starać się o nawet malutką pożyczkę. Sprawdzony broker sprawdzi wszystkie oferty za nas i pomoże dokonać właściwego wyboru. Jeśli boimy się załatwiać takich spraw “w sieci” kredytomarket.pl wyśle do nas osobę kompetentą, która pomoże załatwić nam wszystko w bardziej tradycyjny sposób. Nie bójmy się sytuacji kryzysowych, takich jak zepsuty smartfon, ponieważ dzięki pewnemu i bezpiecznemu brokerowi finansowemu wyjście z nich zajmie nam dosłownie chwilę, a my nie poczujemy dużego obciążenia finansowego w naszym budżecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *